Potrzebuję licencji na program antywirusowy

Ten artykuł dotyczy usługi dostępnej tylko dla członków Towarzystwa Jezusowego lub przedstawicieli dzieł jezuickich.

Obsługa techniczna Towarzystwa Jezusowego zaleca korzystanie z wbudowanego w Windows 10 programu antywirusowego Microsoft Defender. Nie musisz niczego pobierać — usługa Microsoft Defender jest standardowym komponentem systemu Windows 10 chroniącym dane i urządzenia w czasie rzeczywistym za pomocą pełnego zestawu zaawansowanych zabezpieczeń, zapewnia stałą i kompleksową ochronę przed zagrożeniami ze strony wirusów, złośliwego oprogramowania i programów szpiegujących. Największą zaletą antywirusa jest to, że on nie obciąża system, automatycznie skanuje system i aktualizuje się w czasie naszej bezczynności. Liczne testy to potwierdzają.

Jeśli masz system Windows 7 wtedy zalecamy korzystanie z programu antywirusowego ESET.

Posiadamy licencje na oprogramowanie antywirusowe ESET Endpoint Security dla obu polskich prowincji do użytku osobistego (non-profit). Jeśli chcesz zabezpieczyć swój komputer lub urządzenie mobilne – skorzystaj z usługi.

Aby złożyć zamówienie na darmowy program antywirusowy, należy wejść na tę stronę. Strona będzie wymagała podania hasła, które można uzyskać niżej.

Jeśli nie znasz hasła, skontaktuj się z nami.

Masz problem techniczny z instalacją, obsługą lub aktualizacją Eset? Kliknij tutaj.